Ana Sayfa Bulundurma Alan Adı Hizmetlerimiz Müşteri Hizmetleri İletişim Neden Ron?

Zezeron Teknoloji 1998 yılından bu yana ;  İnternet teknolojileri ,Web Tasarım ,Yazılım ve Kurumsal Network alanında hizmet veren bir şirkettir.

Bünyesinde Zezeron , RonDC , RonDNS , RonHOST ,Exemain ,MetroMEDYA olmak üzere 6 Marka barındırmaktadır.Kısaca özetlemek gerekir ise hizmetlerimiz ve işleyişteki ana marka düzenimiz şu şekildedir.

Zezeron Technologies

Bilgisayar Bakım ve Onarım Hizmetleri
Bilgisayar Bakım ve Onarım Hizmetleri , sorunların büyümeden yada ortaya çıkmadan ortadan kaldırılmasını sağlayarak ilk başta iş gücü kaybını önler. İş gücü kaybı verimliliği düşürerek rekabet gücünü düşüren en büyük etkendir.Bu yüzden Elektronik ortamda çaresiz kalmamak için sizde alt yapınızı sağlam temeller üzerine kurdurun.Sistemleriniz verimliliği ve devamlılığı için aylık periodlarda bakım yapılması şarttır. Konu ile ilgili fiyat almak ve sorularınız için bize [email protected] adresinden olaşabilirsiniz.
TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ
Teknik Servis Hizmetleri acil durumlar öncelikli olmak üzere oluşan sorunları gidermek üzere verdiğimiz hizmettir. Bu konuda günümüz koşullarında bir çok yetersiz kimsenin yapmış olduğu uygulamalar sonucunda "veri kaybına" uğramanız içten bile değildir. Günümüz piyasa şartlarında asgari ücretle ve "format" işlemini bir sorun çözme yöntemi olarak gören bir çok servis personeli ile karşılaşabilirsiniz. Şirketimiz bu konularda son derece titiz davranarak personel alımı gerçekleştirmekte ve personellerimiz servis hizmetini %100 başarıyla bitirmek için kendilerini devamlı olarak geliştirmektedirler. Konu ile ilgili fiyat almak ve sorularınız için bize [email protected] adresinden olaşabilirsiniz.
DANIŞMANLIK VE PROJELENDİRME HİZMETLERİ
Kuruluşun bilişim ihtiyaçlarına uygun tasarım, anahtar teslimi olarak hazırlanan projeler, Internet, Intranet, Extranet ve on-line system konuları,
Kurulum & Bilgi Güvenliği Hizmetleri
Kablolama ve tüm cihazların montajı, konfigürasyonları, network yazılımlarının kurulumu, “Microsoft Ürün Ailesi”nin kurulum hizmetleri, Firewall ve ISO 17799 uygulamaları, Bilgi yönetim ve bilgi güvenliği politikalarının oluşturulması,
Yapısal Kablolama
LAN & WAN & WIFI 'de daha verimli ve sorunsuz iletişim için gereken kablolama, sonlandırma, kabin düzenlemesi uygulamaları,
Yerinde Garanti Hizmetleri ( Sözleşmeli )
İsteğe bağlı olarak; 5 gün 8 saat veya 7 gün 24 saat arızaya müdahale, fonksiyonel eşdeğerde cihaz bırakma,
Çağrı Bazında ve Planlı periyodlarda Kurumsal Teknik Destek Hizmetleri
Network Healthcare/Check Up Hizmetleri
Network ortamının; daha verimli, sorunsuz ve işletme maliyetini en azda tutacak şekilde çalışmasını sağlama, oluşan sorunlar konusunda bilgilendirme, optimum işletme şartlarını belirleme çalışmaları

Konu ile ilgili fiyat almak ve sorularınız için bize [email protected] adresinden olaşabilirsiniz.

SMS (SHORT MESSAGE SERVICE) HİZMETİ
SMS Explorer Toplu SMS, Kurumsal SMS ve Çift yönlü SMS (Interaktif SMS) gibi mobil mesajlaşma çözümlerini siz değerli müşterilerimize sunan, sektöründe lider bir kuruluştur. Ulusal GSM Operatörlerinin (AVEA , VODAFONE , TURKCELL) tümünü kapsayan bir etkinlik alanına sahiptir.Siz değerli müşterilerimize güvenli, hızlı ve uygun SMS servisleri sağlanması amaçlanmıştır. SMS Explorer ürünleri, SMS uygulamaları (SMS EXPLORER , WEB SMS) ücretsizdir. Müşterilerimiz gönderimini yaptıkları ve sadece başarılı olan mesajlar için ödeme yaparlar.Ay içinde gönderimi yapılmış fakat başarısız olmuş mesajlar (SMS) takip eden ayın ilk haftasında hesabınıza iade edilir.

Ron DC (Data Center)

Gerek şirket içi uygulamalarınızda kullandığınız sunucuları, gerekse müşterilerinize hizmet verdiğiniz sunucularınızı İnternet Veri Merkezimizde barındırarak pahalı altyapı yatırımlarından, bakım ve onarım masraflarından, personel giderlerinden tasarruf edebilirsiniz. Cihazlarınızın yönetimi yine sizin kontrolünüzde olacağı için siz sadece uygulamalarınız ile ilgilenirsiniz.Bu da verimliliğinizi artırır.

İstanbul Bakırköy'de konumlandırdığımız Veri Merkezimiz Bakırköy Adalet Sarayı'nın çaprazında bulunmaktadır.Stratejik konumunun üstünlüğünü sonuna kadar kullanan veri merkezimiz ,Mevcut fiber erişiminin yanında afet ve diğer olumsuz sebeplere mahal vermemek için Türkiye'de tek konumu itibari ile yedekli swichleri üzerinden sınırsız max 30 adet fiber alt yapıya anında erişim sağlayabilen Tek VERİ MERKEZİ dir.Yine Konumu itibari ile Elektrik problemi olmadan şu an 900 sunucu kapasitesi ile hizmet vermektedir.

 

KİRALIK SUNUCU
Linux ve Windows işletim seçenekleri ve 3 farklı sunucu tipinde kiralık sunucu hizmeti vermekteyiz.
Windows ve Linux işletim sistemi seçenekleri.
Detaylı trafik raporları.
Firewall desteği.
Sunucu izleme ve acil müdahale hizmeti.
Windows işletim sistemi için ücretsiz Entrenix sunucu kontrol paneli.
10 Gb. Standart back-up alanı.
BAYİ HİZMETLERİ
Bayi hizmetlerimiz, yine kendi yazılımımız olan, Sunucu yönetim yazılımı olan ExePanel Hosting Management System üzerinden verilmektedir.
Sadece RON' un sunduğu API desteği ile müşterilerimiz, sipariş ve hizmet açılış işlemlerini kendi uygulamalarına entegre edebilmektedirler.
Bayi hizmetimiz çerçevesinde, müşterilerimiz kendilerine sunulan kotalar içersinde istedikleri gibi web sitesi hesapları oluşturabilmektedir.
Ayrıca müşterilerine sundukları kontrol paneli ara yüzlerini kendilerine göre düzenleyebilmektedirler.

Ron Host

Türkiye’de sadece RON ‘da Web Hosting hizmeti, Kredi Kartıyla ödemelerde Anında Kurulum – Anında Aktivasyon şeklinde verilmektedir. Müşterilerimiz günün herhangi bir saatinde hizmetlerini başlatabilmektedirler. Web Hosting hizmeti, tümü çift işlemcili web sunucuları üzerinden verilmektedir.Sunucularımızda işlemci başına maksimum 600 adet standart web sitesi barındırılmaktadır. Ayrıca bağımsız e-posta sunucuları ile yüksek performanslı ve sorunsuz hizmet sunulmaktadır.

Exemain Markamızın Yazılımı olan, kullanıcı dostu, gelişmiş web hosting kontrol paneli ExePanel ile müşterilerimiz hizmetleriyle ilgili ihtiyaç duyabilecekleri birçok işlemi online olarak yapabilmektedir. Web Hosting hizmetimizin belirgin özellikleri şu şekildedir;

Anında Kurulum.
Windows server 2003
Türkçe online kontrol paneli
Aynı web sitesine sınırsız Alan adı Yönlendirme.
Asp, Asp.net, Php, Cgi, Perl desteği.
Wap-wml Desteği.
Bağımsız E-Posta sunucuları.
Türkçe Web-Wap mail.
Anti-Virus ve Spam mail koruması.
Catch All e-posta desteği.
Ücretsiz Paylaştırılmış SSL.
Index server desteği.
ODBC&DSN desteği.
Veri tabanı desteği.
E-Ticaret Desteği.
Sanal Pos Bileşenleri.
Front Page desteği.
Web Site istatistikleri.
Şifre Korumalı Klasörler.
Zamanlanmış Görevler.
Sub Domain.
IIS log dosyalarına erişebilme.
Sabit IP seçeneği.
Popüler ASP – PHP bileşenleri.
Dosya Yöneticisi.

Ron DNS (Domain Name Service) Alan Adı Kaydı

Alan adı kaydı hizmetimiz, yazılımcılarımızın geliştirdiği, ExePanel Dns Management System Türkiye'nin en gelişmiş alan adı kayıt ve yönetim platformu üzerinden verilmektedir.
Servis sağlayıcısı olarak ICANN onaylı Key-system firmasının Türkiye'deki ileri düzey yazmanıdır.Tüm alan Adı işlemleri gerçek zamanlı (RealTime) yapılmaktadır.

Türkiye'de Sadece RonDNS alt yapısı ile satın aldığınız Alan adını 0,30 ms içerisinde kullanabilirsiniz.Sistem yoğunluğuna bağlı bu süre maksimum 25 sn kadar çıkabilir.
 

Alan Adı kayıt platformumuzun belirgin özellikleri şu şekildedir;

60 farklı alan adı uzantısının kayıt imkanı.
Kişi yada zaman sınırlaması olmaksızın online alan adı yönetimi.
Tüm işlemlerinizi online olarak yapabileceğiniz kullanıcı dostu yönetim paneli.
Ücretsiz web sitesine yönlendirme.
Ücretsiz e-posta yönlendirme yada web mail hesabı.
Ücretsiz size özel pak sayfası.
Ücretsiz gelişmiş DNS yönetimi.
Name Server kaydı.
Ücretsiz Alan Adı kilitleme.
Ücretsiz iç transfer.

Exe MAIN 

Exemain Tüm markalarımız bu yüksek teknolojik alt yapılarını kontrol etme ve sistematik şekilde işletme mantığı üzerine oluşmuştur.

Türkiye'de Profesyonel ,Güvenli Hosting ve Internet alt yapısı üzerine misyon edinen Zezeron Bilişim Teknolojileri, tamamen Türk Mühendislerinin geliştirdiği Hosting Kontrolü ve ICANN DNS Protokol yazılımlarıyla Türkçe / İnglizce / Almanca dillerinde Web Yazılımları geliştirmiştirmektedir. Ayrıca kurumlara özel Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) Yazılımları , Ürün Güncelleme Yazılımları ve İçerik Güncelleme Çözümleri , B2B Çözümleri , B2C Çözümleri , B2E Çözümleri ve Portal Çözümleriüzerinde uzmanlaşmıştır.

Metro MEDYA

Metro MEDYA Kurumsal İnternet Hizmetleri Web Tasarım ,Kurumsal Kimlik ve Tüm Dijtal Medya tasarımlarında uzman olan bir interaktif reklam ajansıdır.Hizmet ögeleri ;
 

Web Tasarımı
Google Adwords Kredisi
Medya Planlama
Kurumsal Tanıtım Filmleri

şeklinde sıralanabilir.Detaylar için lütfen kurumun web sayfasını ziyaret ediniz.http://www.metromedya.com
 

Diğer Diller
 

Tükçe

Deutsch

English